NOVI DOBAR NASTUP OSJEČKIH MODELARA U LUDBREGU

Zrakoplovni modelari aero kluba Osijek 10. ožujka 2013. godine sudjelovali su na 2 Fizir kupu u Ludbregu u kategoriji dvoranskih modela i postigli ponovo dobre rezultate. Na natjecanju koje se boduje za kup Hrvatske sudjelovalo je 69 natjecatelja u dvije kategorije i Osječanin Igor Nišević osvojio je prvo mjesto u kategoriji F1N-150 modeli raspona krila 150 mm ispred Mateje Rešetar CTK Čeminac i Martine Bertalan OŠ Čeminac. U istoj kategoriji u konkurenciji osnovnih Škola Josip Lučić AK Osijek osvojio je treće mjesto. Nikola Mihaljević AK Osijek je u kategoriji modela preko 150 mm  u konkurenciji osnovnih škola osvojio prvo mjesto ispred Valentina Michelotija AK Ždral i treće plasiranog Josipa Lučića AK Osijek, Mihaljević je u juniorskoj konkurenciji osvojio u istoj kategoriji treće mjesto iza Andrije Horvatina AK Karlovac kao drugo plasirani, a prvi je bio Filip Novoselec MK Zaprešić. Osječki modelari su nastavili kontinuitet dobrih rezultata i sada nastavljaju sa intenzivnim treninzima za posljednje natjecanje koje je u Vukovaru za dva tjedna kada završava polu sezona za kategoriju dvoranskih modela.